COOL SEAT

Wkładki antypotowe do wózków i fotelików samochodowych

Uniwersalna, oddychająca wkładka antypotowa. Aż 3 zastosowania w jednym modelu! Specjalny wykrój umożliwia dopasowanie do dwóch kategorii wagowych fotelików samochodowych oraz do wózków spacerowych. Dzięki temu możesz stosować ją dłużej, nawet gdy Twoje dziecko wyrasta z kolejnych fotelików. Zapewnia przyjemny komfort cieplny i chroni przed poceniem.

Zapewnia przyjemny komfort cieplny i sprawia, że każda podróż autem staje się zdecydowanie bardziej wygodna dla Twoich pociech. Bez problemu możesz prać ją w pralce, a do tego jest niezwykle łatwa w montażu.

Pasuje do zdecydowanej większości fotelików samochodowych 0-13 kg znajdujących się obecnie na rynku i zapewnia doskonałą cyrkulację powietrza. Nowoczesne wkładki antypotowe Cool Seat Grupa 0 idealnie sprawdzają się w nawet najbardziej upalne dni – koniec z mokrymi plecami lub włosami podczas podróży samochodem! Produkt to jednak nie tylko gwarancja optymalnego komfortu cieplnego, gdyż dodatkowo chroni tapicerkę fotelika przed zabrudzeniami. Wszystko to sprawia, że jest nieodzowny dla każdego maluszka.

Świetne właściwości oddychające, wysoka odporność na ściśliwość, ogromna wszechstronność, a także nieskomplikowany montaż i demontaż. To między innymi z tych powodów antypotowa Cool Seat do fotelika 9-18 kg cieszy się tak wielką popularnością wśród rodziców. Zapewnij swojemu dziecku najlepszy możliwy komfort podczas jazdy samochodem i daj mu spokojnie pospać – produkt szybko rozproszy nadmiar ciepła, więc nie musisz już obawiać się, że obudzi się z mokrymi włoskami lub plecami. Kompatybilność z niemal wszystkimi fotelikami samochodowymi z grupy 1 gwarantowana!

Przeznaczona dla nieco starszych dzieci wkładka antypotowa do fotelików samochodowych 15-36 kg. Dzięki specjalnej konstrukcji opartej na siateczce 3D przypominającej wyglądem plaster miodu, produkt skutecznie odprowadza ciepło gromadzące się w okolicy pleców dziecka. Tego rodzaju wkładka przeciwpotowa Cool Seat jest w dużej mierze uniwersalna – możesz mieć pewność, że będzie pasować do praktycznie dowolnego wózka z grupy 2/3. Zamów i przekonaj się, że nawet długa podróż samochodem może być komfortowa dla Twojego dziecka.

Ten model Cool Seat zaprojektowany został specjalnie pod kątem wózków spacerowych. Nasza innowacyjna wkładka antypotowa sprawdza się przez cały rok i zawsze dba o odpowiedni komfort termiczny Twojego dziecka. Dostępna jest w pięciu stylowych kolorach, posiada mocowanie chroniące przed ześlizgiwaniem się maty pod ciężarem maluszka, a ponadto pozwala uniknąć zabrudzenia spacerówki w wielu sytuacjach. Podobnie jak w przypadku innych naszych produktów, gwarantujemy pełną zgodność z międzynarodowymi normami bezpieczeństwa tekstyliów Oeko-Tex Standard 100.

Wkładki do fotelików

Podczas dłuższych i krótszych podróży dzieci lubią się zdrzemnąć. W trosce o ich komfort warto sięgnąć po wkładki antypotowe, które odprowadzają nadmiar ciepła generowanego w trakcie snu i zapobiegają niezdrowemu przegrzaniu. Produkty wykonane ze specjalnej siateczki chronią przed zawilgoceniem ciała i ubranka, co,jak wiadomo, może prowadzić do przeziębienia lub nieprzyjemnej wysypki.

Wkładka antypotowa do fotelika samochodowego umożliwia spokojną jazdę, bez mokrych plecków czy włosków. Dodatkowo chroni też fotelik przed zabrudzeniem. Produkt można prać tak często, jak to potrzebne, co jest dużo łatwiejsze, niż czyszczenie tapicerki.

Wkładki antypotowe można stosować również jako wyścielenie do wózka, by zapewnić maluszkowi komfort termiczny podczas spacerów. Tworzą one warstwę izolującą nadmiar ciepła od ciała dziecka, by skóra pozostawała sucha, a w wózku nie rozwijały się szkodliwe drobnoustroje. Dzięki nim każda podróż stanie się dużo przyjemniejsza, niezależnie od pory roku.

Sprawdź także produkty dla zdrowego snu