COOL SEAT
Wkładki antypotowe do wózków i fotelików samochodowych

Uniwersalna, oddychająca wkładka antypotowa. Aż 3 zastosowania w jednym modelu! Specjalny wykrój umożliwia dopasowanie do dwóch kategorii wagowych fotelików samochodowych oraz do wózków spacerowych. Dzięki temu możesz stosować ją dłużej, nawet gdy Twoje dziecko wyrasta z kolejnych fotelików. Zapewnia przyjemny komfort cieplny i chroni przed poceniem.

Oddychająca wkładka antypotowa do fotelika 0-13 kg. Zapewnia maluszkom przyjemny komfort cieplny i chroni przed przegrzewaniem się oraz zabezpiecza przed szybkim zabrudzeniem tapicerki fotelika. Pasuje do niemal wszystkich fotelików samochodowych z grupy 0.

Oddychająca wkładka antypotowa do fotelika 9-18 kg. Zapewnia dzieciom przyjemny komfort cieplny i chroni przed przegrzewaniem się oraz zabezpiecza przed szybkim zabrudzeniem tapicerki fotelika. Pasuje do niemal wszystkich fotelików samochodowych z grupy 1.

Oddychająca wkładka antypotowa do fotelika 15-36 kg. Zapewnia nieco starszym dzieciom optymalny komfort cieplny i chroni przed przegrzewaniem się oraz zabezpiecza przed przypadkowym zabrudzeniem tapicerki fotelika. Pasuje do niemal wszystkich fotelików samochodowych z grupy 2/3.

Oddychająca wkładka antypotowa do wózka spacerowego. Zapewnia dzieciom przyjemny komfort cieplny i chroni przed przegrzewaniem się oraz zabezpiecza przed przypadkowym zabrudzeniem tapicerki wózka. Pasuje do niemal wszystkich wózków spacerowych.

Wkładki do fotelików

Podczas dłuższych i krótszych podróży dzieci lubią się zdrzemnąć. W trosce o ich komfort warto sięgnąć po wkładki antypotowe, które odprowadzają nadmiar ciepła generowanego w trakcie snu i zapobiegają niezdrowemu przegrzaniu. Produkty wykonane ze specjalnej siateczki chronią przed zawilgoceniem ciała i ubranka, co,jak wiadomo, może prowadzić do przeziębienia lub nieprzyjemnej wysypki.

Wkładka antypotowa do fotelika samochodowego umożliwia spokojną jazdę, bez mokrych plecków czy włosków. Dodatkowo chroni też fotelik przed zabrudzeniem. Produkt można prać tak często, jak to potrzebne, co jest dużo łatwiejsze, niż czyszczenie tapicerki.

Wkładki antypotowe można stosować również jako wyścielenie do wózka, by zapewnić maluszkowi komfort termiczny podczas spacerów. Tworzą one warstwę izolującą nadmiar ciepła od ciała dziecka, by skóra pozostawała sucha, a w wózku nie rozwijały się szkodliwe drobnoustroje. Dzięki nim każda podróż stanie się dużo przyjemniejsza, niezależnie od pory roku.

Sprawdź także produkty dla zdrowego snu