AIR CUDDLE

Materace, maty i poduszki antypotowe dla komfortowego snu bez przegrzewania

Innowacyjna i wyjątkowa antyalergiczna nakładka antypotowa i ochraniacz na każdy dziecięcy materac do łóżeczka – 2w1. Specjalna konstrukcja odparowuje wilgoć i zapobiega przegrzewaniu i poceniu się dziecka, a także zapewnia wentylację przy jednoczesnej ochronie materaca przed zabrudzeniem i mokrymi wypadkami w czasie odpoczynku. Podnosi komfort i bezpieczeństwo snu każdego maluszka.

Absolutnie wyjątkowa płaska poduszka stworzona z myślą o zapewnieniu maluszkom idealnego podparcia pod główką dla maksymalnego bezpieczeństwa i higieny podczas snu. Specjalna konstrukcja odparowuje wilgoć i skutecznie zapobiega przegrzewaniu i poceniu się dziecka, a także zapewnia wentylację oraz gwarantuje optymalne rozproszenie naturalnie wydychanego dwutlenku węgla.

Safe Combo zawiera ergonomiczny materac z pianki poliuretanowej oraz ochraniacz TOP SAFE, jest również dostępny w wersji kołyskowej.

Zestaw do łóżeczka EASY SAFE COMBO  składka się z materaca ortopedycznego  EASY SAFE i maty antypotowej TOP SAFE. Wysoki komfort i bezpieczeństwo.

Zestaw do łóżeczka BAMBIO SAFE COMBO składka się z materaca BAMBIO SAFE z pianki BioCell ze zdejmowanym pokrowcem bambusowym i maty antypotowej TOP SAFE. Najwyższy komfort i bezpieczeństwo w połączeniu z dbałością o środowisko (eco friendly).

 

 

Mikroperforowane prześcieradło z miękkiej tkaniny przyjaznej dla delikatnej skóry noworodka, wzmacnia działanie maty antypotowej TOP SAFE. Maksymalna przepuszczalność powietrza podczas snu.